Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

O firmie

  Jesteśmy firmą o bogatym doświadczeniu w branży wyposażenia wnętrz biurowych. Przestrzeń biurowa to dziś już nie tylko ergonomia i estetyka, to przede wszystkim wsłuchanie się w serce firmy i zaprojektowanie aranżacji zgodnej z jego rytmem.

 

  Tworzymy miejsca wspierające komunikację, kreatywność oraz zadowolenie pracowników oraz ich klientów. Podążamy za zmianami; poszukujemy nowych produktów, technologii, wzornictwa, wiedzy o ergonomii, stylistyki, pomysłów i rozwiązań. Zapewniając jednocześnie niezmiennie wysoki poziom obsługi, doradztwa i serwisu, idziemy krok w krok z naszymi Klientami, stale rozwijającymi swe organizacje i ich kulturę, dbającymi o partnerów biznesowych i pracowników. Wszystko dzięki atrakcyjnej ofercie mebli biurowych, skomponowanej tak, aby wykorzystać najlepsze doświadczenia producentów mebli w zakresie rozwiązań technicznych, pasję projektantów i materiały najwyższej jakości.

 

  Istniejemy na rynku od 2012 roku, swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem wspieramy naszych Klientów. Dobrze dobrane krzesła dla pracowników, wystrój wnętrz biura sprawia, że ludzie pracują z przyjemnością i zaangażowaniem. Miejsce biur to nie tylko miejsce dla pracowników, a i także wizytówką firmy.

 

  Prowadzimy show room, na co dzień rozmawiamy z Klientami i spotykamy się twarzą w twarz. Wiemy jak jest ważnym aspektem dobranie dobrego krzesła. Jeśli masz wątpliwości co do zakupu na naszej platformie internetowej zapraszamy do kontaktu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl