Kupkrzeslo.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Jak kupować?

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet i telefonicznie.

Kontakt z Sprzedawcą oraz składanie zamówień przez stronę internetową   www.kupkrzeslo.pl.  

telefonicznie pod numerami:  

58 342 79 13, 533 900 401  w godzinach określonych w zakładce „Kontakt”.

W celu zawarcia umowy sprzedaży za pośrednictwem Sklepu Internetowego należy wejść na stronę internetową www.kupkrzeslo.pl, dokonać wyboru towaru i jego kolorystyki, podejmując kolejne czynności techniczne w oparciu o wyświetlane komunikaty i informacje zawarte na stronie internetowej. Dla Klientów zdecydowanych przygotowaliśmy opcję "Złóż zamówienie" z obowiązkiem zapłaty, gdzie mogą Państwo szybko i sprawnie dokonać transakcji wybierając formę płatności, wypełniając dane do dostawy oraz dane do faktury.

Wysłanie formularza „Zamawiam" i potwierdzenia zamówienia przez obsługę sklepu, pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia odbywa się poprzez przesłanie wiadomości mailowej przez Sklep Internetowy, zawierającej ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów zamówienia oraz kontakt telefoniczny pracownika Sklepu Internetowego.Sklep zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku gdy podane przez Konsumenta dane w formularzu zakupu są niepełne, błędne lub wzbudzają wątpliwości co do ich prawdziwości.

W przypadku przesłania formularza „Zapytaj o produkt” w ciągu 20 minut skontaktujemy się z Państwem, aby sprecyzować szczegóły zamówienia oraz warunki dostawy. Formularz „Zapytaj o produkt” znajduje się przy każdym produkcie. Kontakt nastąpi w godzinach pracy naszej firmy. Wysłanie formularza „Zapytaj o produkt” nie niesie za sobą konieczności zakupu. Jest dla nas informacją o Państwa zainteresowaniu naszą ofertą i sygnałem do kontaktu w celu udzielenia dalszych informacji o produktach i warunkach transakcji. Po telefonicznym uzgodnieniu warunków transakcji i ich akceptacji przez Klienta, pracownik sklepu potwierdzi przyjęcie zamówienia z obowiązkiem zapłaty. Dodatkowym potwierdzeniem przyjęcia zamówienia jest przesłanie wiadomości mailowej przez Sklep Internetowy, zawierającej ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów zamówienia.

Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl