Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Stoły do sali konferencyjnej

Dobra konferencja to merytoryka, jasny przekaz i niekiedy żywa dyskusja. Przy jej urządzaniu musisz też zadbać o estetykę. Stary sprzęt nie wygląda dobrze. Urządzając salę konferencyjną, postaw na takie meble, które są eleganckie i praktyczne. Nasze stoły konferencyjne są wykonane z solidnych materiałów. Wyróżniają się także nowoczesnym, ale minimalistycznym designem. Są lekkie i w ergonomicznych wymiarach. Świetnie nadadzą się do sal konferencyjnych w firmach, w urzędach albo na uczelniach.

Stół konferencyjny

Stół Rico 4 Stół Rico 4
Producent: NOWY STYL
Cena: 481,00 zł (netto: 391,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Stół Rico 4 Black Express Stół Rico 4 Black Express
Producent: NOWY STYL
Cena: 485,00 zł (netto: 394,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Stół Rico 2 Stół Rico 2
Producent: NOWY STYL
Cena: 423,00 zł (netto: 343,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Stół Rico 2 Black Express Stół Rico 2 Black Express
Producent: NOWY STYL
Cena: 425,00 zł (netto: 345,53 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Stół Rico 3 Stół Rico 3
Producent: NOWY STYL
Cena: 453,00 zł (netto: 368,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Stół Rico 3 Black Express Stół Rico 3 Black Express
Producent: NOWY STYL
Cena: 455,00 zł (netto: 369,92 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Stół Simple 80x80 Stół Simple 80x80
Producent: NOWY STYL
Cena: 505,00 zł (netto: 410,57 zł )
szt.
zobacz więcej

Stół do sali konferencyjnej

Wybierz odpowiednie stoły do sali konferencyjnej

Przygotowując konferencję, skupiasz się na treści do przekazania i sposobie jej artykulacji. Wraz ze współpracownikami piszesz przemówienie oraz drobiazgowo planujesz tematy do omówienia. Chcesz, by wszystko przebiegło sprawnie, a całość wyglądała poważnie i rzeczowo. Czy wiesz, że wystrój otoczenia jest równie ważny, co sam przekaz? Dobre stoły do sali konferencyjnej to takie, które wyglądają elegancko, a przy tym zachowują prostotę i minimalizm. Dlaczego to takie ważne? Omawianie spraw biznesowych czy naukowych przy starych, podniszczonych meblach odbiera powagę. Stoły konferencyjne nie powinny odwracać uwagi od meritum, lecz ułatwiać prowadzenie debaty w schludnych warunkach. Nasze właśnie takie są.

Stoły konferencyjne na różne okazje

Stoły do sali konferencyjnej mogą służyć różnym rodzajom spotkań. Wygłaszaniu komunikatów, prowadzeniu spotkań biznesowych czy naukowych debat. Mogą mieć różną ilość uczestników. Nasze stoły konferencyjne charakteryzują się prostym i eleganckim designem. Łączą solidność wykonania i lekkość przenoszenia. Spore blaty pozwalają rozłożyć wszystkie potrzebne materiały. A rozmiary dobrano tak, aby wygodnie móc je ułożyć w różnych konfiguracjach. Znajdziesz w ofercie zarówno te wyższe i niższe, szersze, węższe, prostokątne lub kwadratowe. Będąc przedsiębiorcą lub samorządowcem, z pewnością docenisz nasze stoły do sali konferencyjnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl